Działka śląskie Jaworze powierzchnia 3404.0 m² C37-SG-47899
Działka na Sprzedaż
Opis nieruchomości
NOWA NIŻSZA CENA
ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ - UROKLIWE, WIDOKOWE, SPOKOJNE MIEJSCE
JAWORZE - atrakcyjna, miejscowość uzdrowiskowa granicząca z Bielsko-Białą - bardzo dobra lokalizacja.
ATRAKCYJNA PARCELA Z WIDOKIEM NA GÓRY, porośnięta pięknym starodrzewem, ogrodzona
o łącznej powierzchni 3404mkw - składająca się z dwóch wydzielonych geodezyjnie parcel o pow. 2394mkw i 1010mkw - sprzedaż tylko w całości.
Cena zawiera udział w prywatnej drodze dojazdowej .
Na parceli rośnie przepiękny starodrzew - dąb, jesion, lipa, jodły, świerki i orzechy - co stanowi dodatkowy atut tej nieruchomości.
PRZEZNACZENIE: wg aktualnie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną MN 30% zabudowy, możliwość podziału na parcele min. 1000mkw .
UZBROJENIE: studnia na parceli (czynna), woda miejska, energia, gaz - w granicy parceli, kanalizacja miejska - studzienka na parceli.
DANE DODATKOWE:
- parcela ogrodzona, stosunkowo płaska,
- parcela o kształcie zbliżonym do prostokąta,
- dojazd - droga utwardzona z dostępem do asfaltowej drogi gminnej,
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ART.66 KC, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.
Lokalizacja
1 276 500 zł
Cena całkowita
- Powierzchnia: 3404.0 m²
- Cena za m²: 375 zł
- Dojazd: droga utwardzona
- Rynek: 2
- Otoczenie: zabudowa jednorodzinna
- Lokalizacja: poza miastem
- Kanalizacja: miejska
- Ogrodzenie: siatka
- Zagospodarowanie działki: niezagospodarowana
- Kształt działki: płaska
Skontaktuj się z nami