MENU

homeportal.pl

Kęty

  • Numer Oferty: TWN-LW-738
  • Powierzchnia: 133.92 m² 
  • Rynek: wtórny
  • Cena 2 665 zł (19,9 zł / m²)
  • Kontakt 695 928 959

POMIESZCZENIA BIUROWE W KĘTACH- CENTRUM

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE

Jesteś rozwijającym się przedsiębiorcą, potrzebujesz więcej miejsca na pracę dla nowych pracowników, nie masz gdzie przyjmować klientów i gości, nie masz gdzie zorganizować narady czy większego spotkania biznesowego.....i ważna jest dla Ciebie świetna lokalizacja to właśnie ta oferta jest dla Ciebie.

A może masz pomysł by otworzyć szkołę językową, lub prowadzić dodatkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży ….. tego typu tematy również znajdą zastosowanie w tej nieruchomości.

Proponuję zapoznaj się z niniejsza ofertą, drugiej tak atrakcyjnej i cenowo i lokalizacyjnie nie znajdziesz. Możesz tu nająć pomieszczenie o dopasowanej do Twoich potrzeb wielkości z dostępem do poczekalni dla klientów, kuchni oraz dwóch toalet.

W budynku spotkasz przedstawicieli różnych branż, między innymi mieści się tu duże Biuro Księgowe, Pracownia Architekta, Biuro Radcy Prawnego, Placówka PLAY, a także Bank Śląski oraz Piekarnia gdzie idąc do pracy kupisz na śniadanie ciepłe bułki lub zaopatrzysz się expresowo w ciacho do kawy gdy niespodziewanie Twoją firmę odwiedza goście.

Proponowane lokale znajdują się na pierwszym piętrze budynku w centrum miejscowości Kęty przy ul. Kościuszki 15

Oferta obejmuje 3 osobne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 89,52 m kw oraz części wspólnej o powierzchni 44,4 m kw. Istnieje możliwość najmu jednego, dwóch lub trzech pomieszczeń

Cena za całość 2665 zł/m-c netto

BIURO NR 1Powierzchnia - 18,90 m kw


Cena 670,63 zł/m-c netto ( 19,90zł/m kw) obejmuje opłatę za powierzchnię biura oraz części wspólne gdzie na każde biuro przypada powierzchnia 14,8 m kw


Media płatne wg zużycia


Toaleta wspólna


Pomieszczenie kuchenne wspólne


Poczekalnia dla klientów


KlimatyzacjaBIURO NR 2Powierzchnia - 25,62 m kw


cena 804,36 zł / m-c netto ( 19,90zł/m kw) obejmuje opłatę za powierzchnię biura oraz części wspólne gdzie na każde biuro przypada powierzchnia 14,8 m kw


Media płatne wg zużycia


Toaleta wspólna


Pomieszczenie kuchenne wspólne


Poczekalnia dla klientów


KlimatyzacjaBIURO NR 3Powierzchnia - 45,00 m kw


cena 1190 zł netto/ m-c ( 19,90zł/m kw) obejmuje opłatę za powierzchnię biura oraz części wspólne gdzie na każde biuro przypada powierzchnia 14,8 m kw


Media płatne wg zużycia


Toaleta indywidualna oraz wspólna


Pomieszczenie kuchenne wspólne


Poczekalnia dla klientów

MEDIA ZA LOKAL


prąd wg podlicznika


ogrzewanie proporcjonalnie do wielkości pomieszczeniaMEDIA ZA CZĘSCI WSPÓLNE obejmują opłaty:utrzymanie części wspólnych : wywóz nieczystości, prąd, woda, utrzymanie czystości, odśnieżanie i utrzymanie zieleni w razie potrzeby
Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i umów się na prezentację, gwarantuję że dopasujemy idealny lokal dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Foto oraz spacer wirtualny na potrzeby oferty wykonały Twoje Nieruchomości.

Opis nieruchomości sporządzono na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.Katarzyna Kaplita

Tel. 695 928 959


Zobacz Wirtualny Spacer: https://panoramy.galactica.pl/sl/11118


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Więcej informacji znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej: twoje-nieruchomosci KROPKA com

Kontakt: 570 000 575

Posiadamy wykwalifikowanego doradcę kredytowego, który może zaproponować najkorzystniejszą ofertę kredytową w danym momencie.
Posiadamy szeroki zakres usług dodatkowych takich jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, wirtualne spacery, zdjęcia z drona, home staging - aranżacja wnętrz, niektóre nieruchomości możemy kupić za gotówkę.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.