MENU

homeportal.pl

Bierawa

  • Numer Oferty: ZUR-BS-3765
  • Powierzchnia: 265.0 m² 
  • Rodzaj: biurowiec
  • Rynek: wtórny
  • Dojazd: asfalt
  • Cena 545 000 zł (2 056,6 zł / m²)
  • Kontakt 695 200 446

Szanowni klienci,

Do zaoferowania posiadamy dom w Bierawie w województwie opolskim, w powiecie kędzierzyńsko- kozielskim, w gminie Bierawa, leży na Górnym Śląsku. Walorem wsi zdecydowanie jest jej położenie, bliska odległość do Kędzierzyna-Koźla, która liczy 10 km, do Gliwic 27km. W miejscowości znajdują się dwie drogi wojewódzkie. W Bierawie znajdują się przystanki autobusowe oraz linia kolejowa o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Przy miejscowości znajduje się stacja kolejowa Bierawa.
Dla osób wymagających, znaczenie może mieć fakt iż, jest to cicha i spokojna okolica, charakteryzująca się małym natężeniem ruchu drogowego, a zarazem bliskiej odległości od sklepów i punków edukacyjnych.
Dom położony w okolicy przyrody. W niesamowitych walorach.

Dom- Dom dwukondygnacyjny, cały podpiwniczony. W piwnicy znajduje się piec CO na Ekogroszek, około 3 lata temu wymieniony piec oraz wszystkie instalacje. Dom został wyposażony w zestaw solarny z opcją zdalnego nadzoru pracy. Parter domu składa się z sypialni, gabinetu, salonu, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz WC. Ta cześć domu przeszła generalny remont. Na podłogach znajdują się kafelki oraz deski typu Barlinek. Natomiast na ścianach gładź. Wykończenie oraz aranżacja pomieszczeń może pochwalić się wysokim standardem.
Piętro domu składa się z 3 pokoi, łazienki z WC oraz dużego salonu. Dodatkowo do dyspozycji jest niewielki strych. Całość nieruchomości urządzona w nietuzinkowym stylu, z pomysłem oraz nutą nowoczesności. Do budynku mieszkalnego przynależą budynki po byłej STOLARNI. Przystosowane pomieszczenia pod usługi i produkcje można wykorzystać pod działalność gospodarczą bądź spełnienie marzeń pod kontem hodowli zwierząt, stadninę koni.


Działka- ma powierzchnię ok 1.2200 ha. Działkę dzielimy na dwie strefy: pierwsza to strefa działki przeznaczona pod zabudowę (w całości ogrodzona), w całości zagospodarowana z dbałością o każdy szczegół oraz druga- część rolna.

Cena do negocjacji!
Zapraszam do prezentacji!!

Współpracujemy z Opolskim Centrum Kredytowo-Leasingowym zapewniając fachową obsługę doradcy finansowego, który znajdzie dla naszych Klientów najkorzystniejszy kredyt hipoteczny i załatwi nieodpłatnie wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu .

Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego, mają one charakter wyłącznie informacyjny.
Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my