MENU

homeportal.pl

Lublin / Zemborzyce

  • Numer Oferty: ANM-BS-30661
  • Powierzchnia: 590.0 m² 
  • Rodzaj: biurowiec
  • Rynek: wtórny
  • Dojazd: asfalt
  • Cena 2 200 000 zł (3 728,81 zł / m²)
  • Kontakt

Na sprzedaż nieruchomość położona przy głównej drodze asfaltowej w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i Lasu Dąbrowa, przystosowana do prowadzenia pensjonatu noclegowego.

Działka:

Działka o pow. 1541 m2, ogrodzona z bramą wjazdową z głównej drogi zabudowana jest budynkiem usługowym, dwoma dużymi altankami wyposażonymi w stoły oraz ławki, murowanym zadaszonym grilem. Na działce ponadto znajdują się liczne nasadzenia krzewów i roślin ozdobnych oraz utwardzony tłuczniem plac parkingowy z miejscem na około 50 samochodów.


Budynek:

Wybudowany w 2007 roku ocieplony o powierzchni 330 m2. W 2017 roku w obiekcie przeprowadzono modernizację polegającą na zianie rozkładu pomieszczeń z wymianą instalacji oraz montażem nowego dwufunkcyjnego pieca gazowego. Wnętrze jest w pełni wykończone- na ścianach gładzie gipsowe oraz tapety natomiast na p[odłogach położone są płytki gresowe.

Opis pomieszczeń:

1. Parter : w części głównej znajduje się duża sala o pow. około 100 m2 z aneksem kuchennym, łazienki wyposażone w kabiny prysznicowe, umywalki, WC oraz 5 pokoi gościnnych o pow. 15-25 m2 wyposażonych w łóżka, szafki, stoliki z krzesłami oraz telewizor.

2. Piętro: antresola o powierzchni około 150 m2 wykończona w identycznym standardzie jak pomieszczenia na parterze.

Konstrukcja budynku pozwala na dowolną aranżację oraz rozkład pomieszczeń (możliwość otwartej przestrzeni). W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego teren jest przeznaczony pod działalność usługową.

Możliwość dokupienia sąsiedniej nieruchomości stanowiącej działkę o pow. około 500 m2 zabudowaną domem mieszkalnym piętrowym o pow. 260 m2 za cenę 5000 zł/m2
***PROMOCJA***

~ 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ~
Kupujący nie płaci prowizji ani nie ponosi żadnych innych opłat wobec Pośrednika

***PROMOCJA***


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo