MENU

homeportal.pl

Lublin / Hajdów

  • Numer Oferty: ANM-BS-29268
  • Powierzchnia: 365.0 m² 
  • Rodzaj: biurowiec
  • Rynek: wtórny
  • Dojazd: asfalt
  • Cena 1 250 000 zł (3 424,66 zł / m²)
  • Kontakt

Do sprzedania budynek usługowo-handlowy (część ekspozycyjno-biurowa) z pomieszczeniami magazynowymi (łączna pow. magazynowo-produkcyjna ok. 100 mkw), zlokalizowany przy jednej z głównych ulic wylotowych, w sąsiedztwie obiektów centrum handlowo-usługowego oraz nieruchomości przemysłowych

Nieruchomość idealnie nadaje się na przedstawicielstwo firmy, jak również na prowadzenie różnorakiej działalności (usługowej, handlowej, medycznej bądź edukacyjnej)

Budynek zaprojektowany został wg. indywidualnego projektu, jest zarówno nowoczesny jak i funkcjonalny. Budynek jest dwupiętrowy, wzniesiony w 2003 roku metodą tradycyjną przy wykorzystaniu technologii energii odnawialnej.

Rozkład pomieszczeń:
* na parterze otwarta część ekspozycyjno-handlowa i w drugiej części budynku powierzchnia magazynowa (wys. 3,70m, duże drzwi uchylne pozwalające na wjazd do magazynu)
* na piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe (wys. 2,80m) , pokój socjalny z aneksem kuchennym, pomieszczenie techniczne, 2 łazienki.

Budynek ogrzewany jest oddzielną kotłownią na eko-groszek przy pomocy pieca z podajnikiem. Doprowadzona jest również instalacja gazowa. Instalacja alarmowa i monitoring.

Całość placu przed i po bokach budynku utwardzona kostką brukową. Wjazd bezpośrednio od głównej ulicy ogrodzenie kute zaopatrzone w 6 metrową bramę przesuwną.

Lokal posiada instalację alarmową i monitoring.***PROMOCJA***

~ 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ~

* Kupujący nie płaci prowizji ani nie ponosi żadnych innych opłat wobec Pośrednika

***PROMOCJA***


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo