MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-MS-17740
 • Powierzchnia: 63.99 m² 
 • Ilość pokoi: 3 
 • Okna: nowe pcv
 • Technologia budowlana: pustak
 • Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
 • Garaż/ miejsce parkingowe: garaż
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Cena 505 521 zł (7 900 zł / m²)
 • Kontakt 664-001-250
 • więcej szczegółów

"WIŚLAŃSKIE APARTAMENTY” W SZCZYRKU TO NAJNOWSZA I NAJATRAKCYJNIEJSZA CENOWO INWESTYCJA W SERCU ZIMOWEJ STOLICY POLSKI, W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SZCZYRK MOUNTAIN RESORT” I PARKU KRAJOBRAZOWEGO BESKIDU ŚLĄSKIEGO. Zaledwie 100 m od stacji narciarskiej i nowoczesnych sześcioosobowych kanap firmy Laitner.
APARTAMENTY POSIADAJĄ PRZESTRONNE TARASY ok. 10m2 Z PIĘKNYMI WIDOKAMI na pasmo gór i trasy narciarskie Solisko/Golgota/Hala Pośrednie. Idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa, zamieszkania lub czerpania zysku z wynajmu turystycznego w pobliżu największego w polsce kompleksu narciarskiego „Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego".

Inwestycję stanowi sześć nowoczesnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej po dwa lokale w każdym budynku. Dogodny dojazd od ul. Wiślańskiej - drogi publicznej. Kompleks odznaczał się będzie modernistyczną architekturą o unikatowym designie, z całkowitym przeszkleniem elewacji frontowej z drewnianymi elementami, które wspaniale wkomponowują się w otaczający krajobraz. Dzieki temu zabiegowi Klient będzie mógł całkowicie pochłaniać naturę „wchodzącą” do mieszkania. Ekspozycja południowo-wschodnia zapewni Państwu nasłonecznienie niemal przez cały dzień. A otoczenie lasów, niczym niezmąconej przyrody oraz niesamowitych widoków zapewni spokój i odprężenie.

Oferujemy Państwu (6 apartamentów 2-pokojowych i 6 apartamentów 4-pokojowych)

* CENY SA CENAMI BRUTTO !

Dodatkowo: zewnętrzne miejsca parkingowe w cenie 15.000 zł

Teren strzeżony i monitorowany. Budynek ogrodzony, teren oświetlony i zazieleniony. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej jako ekonomiczny, z zachowaniem najwyższych norm budowlanych.

Media w apartamentach rozliczane według zużycia indywidualnie.

PLANOWANE UKOŃCZENIE INWESTYCJI 30 LISTOPADA 2019r.TO WYJĄTKOWA LOKALIZACJA, PEŁNA UROKLIWYCH WIDOKÓW I GÓRSKA ENKLAWA SPOKOJU, tylko 100m do Szczyrk Mountain Resort, 10 min piechotą do Centrum Szczyrku, do Aqua Parku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle ok. 10 min. Niesamowite położenie Apartamentów sprawia dostępność ich gościom do wielu atrakcji tj. trasy narciarskie, piesze, rowerowe, biegowe, szlaki górskie.

Zainwestuj w miejscu, w którym ze względu na rozwój infrastruktury narciarskiej nigdy nie brakuje turystów. Czym jest SZCZYRK MOUNTAIN RESORT? To pod względem długości tras - największy ośrodek narciarski w Polsce. Obecnie, do dyspozycji narciarzy są 24km tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności, a w planach są kolejne 16km tras. Do tego kolej gondolowa (do 12 os.), trzy nowoczesne (6-os.) kanapy i trzy orczyki.

APARTAMENTY SĄ IDEALNĄ INWESTYCJA POD WYNAJEM TURYSTYCZNY!

MOŻNA CIESZYĆ SIĘ UROKAMI SZCZYRKU LUB WYKORZYSTAĆ TE NIESAMOWITĄ INWESTYCJĘ DO PASYWNEGO ZAROBKU. DZIĘKI NIEPOWTARZALNEJ LOKALIZACJI NIGDY NIE ZABRAKNIE PAŃSTWU KLIENTÓW A POMNAŻANE ZYSKI, BEZ WASZEGO ZAANGAŻOWANIA STANĄ SIĘ ŹRÓDŁEM WIELKIEJ SATYSFAKCJI!

Ta Inwestycja, charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości i zapewnia gwarantowany dochodów z wynajmu.

Dla klientów zainteresowanych zakupem apartamentu pod inwestycję jest możliwość zawarcia umowy na obsługę apartamentu przez cały okres jej trwania.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji podczas prezentacji.

POSIADAMY WSZYSTKIE DOSTĘPNE APARTAMENTY W SZCZYRKU !
Jest to kolejna Nasza Inwestycja w Szczyrku. Jesteśmy wyłącznym Biurem Sprzedaży tej Inwestycji.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.