MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-MS-17697
 • Powierzchnia: 46.76 m² 
 • Ilość pokoi: 2 
 • Okna: nowe pcv
 • Technologia budowlana: pustak
 • Garaż/ miejsce parkingowe: garaż
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Rodzaj: apartamentowiec
 • Cena 399 000 zł (8 532,93 zł / m²)
 • Kontakt 664-001-250
 • więcej szczegółów

Nowa wyjątkowa inwestycja w centrum Szczyrku.
Dlaczego warto KUPIĆ NASZE APARTAMENTY „Plażowa Residence”?

WYRÓŻNIAMY SIĘ WYSOKIM STANDARDEM WYKONANIA, NOWOCZESNYM PROJEKTEM APARTAMENTÓW, SZKLANYMI ŚCIANAMI OKIENNYMI I TARASAMI, WIDOKIEM NA GÓRY, BLISKOŚCIĄ CENTRUM SZCZYRKU A ZARAZEM SPOKOJNĄ LOKALIZACJĄ w bezpośrednim sąsiedztwie CENTRALNEGO OŚRODKA SPORTOWEGO- dysponującego basenem, SPA, kortami tenisowymi, boiskiem.

WSZYSTKO TO W OKOLICY NAJPOPULARNIEJSZYCH TRAS NARCIARSKICH tj. SZCZYRKOWSKIEGO OŚRODKA NARCIARSKIEGO W SZCZYRKU, Stacji Narciarskiej COS - SKRZYCZNE oraz ośrodka sportowo-rekreacyjnego BESKID SPORT ARENA.

Ta Inwestycja, charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości i zapewnia gwarantowany dochodów z wynajmu turystycznego.

KUP SWÓJ APARTAMENT I ZYSKAJ NA WYNAJMIE TURYSTYCZNYM APARTAMENTÓW LUB DOKONAJ ZAKUPU WYŁĄCZNIE DLA WŁASNYCH POTRZEB.

Kompleks oferuje 24 lokale o powierzchni od 46 do 68 m2. APARTAMENTY posiadają salon z aneksem kuchennym, sypialni e , łazienk e z wc, przedpok oje oraz taras y . Obiekt dysponuje garażem podziemnym z miejscami parkingowymi oraz pomieszczeniami na narty, rowery itp. dla każdego apartamentu. Z okien apartament ów rozpościera się widok na Skalite, Klimczok oraz skocznię narciarską. Lokale odda wane są w stanie deweloperskim lub całkowicie wykończone.

Zakończenie inwestycji planowane w marcu 2019 roku.

D odatkowo płatne miejsce postojowe w garażu podziemnym i pomieszczenie gospodarcze/ komórka lokatorska.

Sprzedający wystawia fakturę VAT. Zwrot VAT dla firm.

Teren strzeżony i monitorowany. Budynek ogrodzony, teren oświetlony i zazieleniony. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej jako ekonomiczny, z zachowaniem najwyższych norm budowlanych. Wszystkie dojścia i dojazdy utwardzone.

Media w apartamentach rozliczane według zużycia indywidualnie.

Dla klientów zainteresowanych zakupem apartamentu pod inwestycję jest możliwość zawarcia umowy na obsługę apartamentu przez cały okres jej trwania. Rentowność uzyskiwana przez właścicieli na dobrze zarządzanych mieszkaniach w Szczyrku wynosi zazwyczaj powyżej 6%-10%.

Szczyrk doczekał się rewolucji w zakresie rozwoju infrastruktury narciarskiej. Inwestor słowacki Tatry Mountain Resorts rozpoczął inwestycje wartą ponad 260 mln zł., dzięki czemu stanie się najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Do dyspozycji narciarzy zostanie oddanych ponad 40 km tras zjazdowych. Szczyrk po wielu latach odrodzi się jako zimowa stolica narciarska, co pozwoli ściągnąć bardzo wielu turystów, a tym samym będzie OPŁACALNĄ INWESTYCJĄ TWOJEGO KAPITAŁU.

NOWOCZESNE APARTAMENTY „ PLAŻOWA RESIDENCE ” IDEALNE POD WYNAJEM TURYSTYCZNY! CHCESZ ZAMIESZKAĆ LUB CZERPAĆ ZYSK Z WYNAJMU TURYSTYCZNEGO W POBLIŻU NAJWIĘKSZEGO W POLSCE KOMPLEKSU NARCIARSKIEGO „SZCZYRKOWSKIEGO OŚRODKA NARCIARSKIEGO?

ZAPRASZAMY, TA OFERTA JEST SKIEROWANA WŁAŚNIE DLA CIEBIE :)

Chętnie udzielę szczegółowych informacji podczas prezentacji.

POSIADAMY WSZYSTKIE DOSTĘPNE APARTAMENTY W SZCZYRKU !

Ta Inwestycja obsługiwana wyłącznie przez nasze Biuro.

Skontaktuj się z Nami Tel.: 664 001 250


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.