MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-MS-17507
 • Powierzchnia: 25.0 m² 
 • Ilość pokoi: 2 
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Rodzaj: apartamentowiec
 • Balkon: jest
 • Piętro: 1p
 • Ilość kondygnacji: 2
 • Cena 267 000 zł (10 680 zł / m²)
 • Kontakt 694 470 135
 • więcej szczegółów

APARTAMENT W CENTRUM SZCZYRKU Z PRZEPIĘKNYMI WIDOKAMI NA SKRZYCZNE !!!

Apartament zlokalizowany w atrakcyjnej części Szczyrku, oferowany jest w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia przez inwestora pod klucz w ustalonym przez Państwa standardzie.

Inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych i jest położona na wysokości 542 m n.p.m. co gwarantuje przepiękny widok na kompleks skoczni narciarskich Skalite, dolinę Jeziora Żywieckiego, oraz najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim-Skrzyczne. Powierzchnia lokali na parterze wynosi 43,7 m2 a na piętrze od 50,42 m2 plus dodatkowy pokój na antresoli o pow. 19,3 m2. Każdy apartament wyposażony jest w rolety sterowane elektrycznie oraz alarm. W kompleksie na parterze będzie zlokalizowana część rekreacyjna ze SPA, sauną, jacuzzi, siłownią oraz pokojem relaksu. Dla właścicieli apartamentów jest przewidziane dodatkowe pomieszczenie, w którym będzie można przechowywać narty, rowery oraz inny sprzęt turystyczny.

Jedyna oferta w Szczyrku, gdzie do garażu wjadą samochody z bagażnikiem dachowym !
Ogrzewanie jak i ciepła woda jest zapewniona z centralnej kotłowni. Wszystkie media są opomiarowane a płatności za nie są dokonywane według indywidualnego zużycia.
Apartamenty są zaprojektowane tak, aby ich późniejsza eksploatacja była bardzo ekonomiczna. Ściany są wykonane z Porothermu gr. 25 cm + 20 cm styropianu, dach i stropy są ocieplone 30 cm warstwą wełny mineralnej, okna 3 szybowe, rolety we wszystkich oknach sterowane elektrycznie za pomocą pilota, alarm w każdym apartamencie zintegrowany z agencją ochrony zapewnia bezpieczeństwo 24/h przez cały rok.

Dla klientów zainteresowanych zakupem apartamentu pod inwestycję jest możliwość zawarcia umowy na obsługę apartamentu przez cały okres jej trwania.ZAINWESTUJ I ZARABIAJKUP SWÓJ APARTAMENT I ZYSKAJ NA WYNAJMIE TURYSTYCZNYM APARTAMENTÓW LUB DOKONAJ ZAKUPU WYŁĄCZNIE DLA WŁASNYCH POTRZEB. Ta Inwestycja , charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości i zapewnia gwarantowany dochodów z wynajmu. Rentowność uzyskiwana przez właścicieli na dobrze zarządzanych mieszkaniach w Szczyrku wynosi zazwyczaj powyżej 8%-10%.

Planowane zakończenie inwestycji na koniec 2018 r.

Zapraszamy na prezentację już gotowych apartamentów w Szczyrku.

Posiadamy wszystkie dostępne Apartamenty w Szczyrku !

TEL.: 664 001 250
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.