MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-MS-17633
 • Powierzchnia: 63.99 m² 
 • Ilość pokoi: 3 
 • Okna: nowe pcv
 • Technologia budowlana: pustak
 • Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
 • Garaż/ miejsce parkingowe: garaż
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Cena 486 324 zł (7 600 zł / m²)
 • Kontakt 664-001-250
 • więcej szczegółów

"WIŚLAŃSKIE APARTAMENTY” W SZCZYRKU TO NAJNOWSZA I NAJATRAKCYJNIEJSZA CENOWO INWESTYCJA W SERCU ZIMOWEJ STOLICY POLSKI, W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SZCZYRK MOUNTAIN RESORT” I PARKU KRAJOBRAZOWEGO BESKIDU ŚLĄSKIEGO. Zaledwie 100 m od stacji narciarskiej i nowoczesnych sześcioosobowych kanap firmy Laitner.

APARTAMENTY POSIADAJĄ PRZESTRONNE TARASY ok. 10m2 Z PIĘKNYMI WIDOKAMI na pasmo gór i trasy narciarskie Solisko/Golgota/Hala Pośrednie. Idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa, zamieszkania lub czerpania zysku z wynajmu turystycznego w pobliżu największego w polsce kompleksu narciarskiego „Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego".

Inwestycję stanowi sześć nowoczesnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej po dwa lokale w każdym budynku. Dogodny dojazd od ul. Wiślańskiej - drogi publicznej. Kompleks odznaczał się będzie modernistyczną architekturą o unikatowym designie, z całkowitym przeszkleniem elewacji frontowej z drewnianymi elementami, które wspaniale wkomponowują się w otaczający krajobraz. Dzieki temu zabiegowi Klient będzie mógł całkowicie pochłaniać naturę „wchodzącą” do mieszkania. Ekspozycja południowo-wschodnia zapewni Państwu nasłonecznienie niemal przez cały dzień. A otoczenie lasów, niczym niezmąconej przyrody oraz niesamowitych widoków zapewni spokój i odprężenie.

Oferujemy Państwu (6 apartamentów 2-pokojowych i 6 apartamentów 4-pokojowych) o pow.:

• 39,49m2, 2 pokoje, w cenie 351 461zł

• 63,99m2, 4 pokoje, w cenie 473 526zł

• 64,10m2, 4 pokoje, w cenie 474 340zł

* CENY SA CENAMI BRUTTO !

Dodatkowo: zewnętrzne miejsca parkingowe w cenie 15.000 zł

Teren strzeżony i monitorowany. Budynek ogrodzony, teren oświetlony i zazieleniony. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej jako ekonomiczny, z zachowaniem najwyższych norm budowlanych.

Media w apartamentach rozliczane według zużycia indywidualnie.

PLANOWANE UKOŃCZENIE INWESTYCJI 30 LISTOPADA 2019r.


TO WYJĄTKOWA LOKALIZACJA, PEŁNA UROKLIWYCH WIDOKÓW I GÓRSKA ENKLAWA SPOKOJU , tylko 100m do Szczyrk Mountain Resort, 10 min piechotą do Centrum Szczyrku, do Aqua Parku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle ok. 10 min. Niesamowite położenie Apartamentów sprawia dostępność ich gościom do wielu atrakcji tj. trasy narciarskie, piesze, rowerowe, biegowe, s zlaki górskie.

Zainwestuj w miejscu, w którym ze względu na rozwój infrastruktury narciarsk iej nigdy nie brakuje turystów. Czym jest SZCZYRK MOUNTAIN RESORT? To pod względem długości tras - największy ośrodek narciarski w Polsce. Obecn ie , do dyspozycji narciarzy są 24km tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności, a w planach są kolejne 16km tras. Do tego kolej gondolowa (do 12 os.), trzy nowoczesne ( 6-os. ) k anapy i trzy orczyki.

APARTAMENTY SĄ IDEALNĄ INWESTYCJA POD WYNAJEM TURYSTYCZNY!

MOŻ NA CIESZYĆ SIĘ UROKAMI SZCZYRKU LUB WYKORZYSTAĆ TE NIESAMOWITĄ INWESTYCJĘ DO PASYWNEGO ZAROBKU. DZIĘKI NIEPOWTARZALNEJ LOKALIZACJI NIGDY NIE ZABRAKNIE PAŃSTWU KLIENTÓW A POMNAŻANE ZYSKI, BEZ WASZEGO ZAANGAŻOWANIA STANĄ SIĘ ŹRÓDŁEM WIELKIEJ SATYSFAKCJI!

Ta Inwestycja, charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości i zapewnia gwarantowany dochodów z wynajmu.

Dla klientów zainteresowanych zakupem apartamentu pod inwestycję jest możliwość zawarcia umowy na obsługę apartamentu przez cały okres jej trwania.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji podczas prezentacji.

POSIADAMY WSZYSTKIE DOSTĘPNE APARTAMENTY W SZCZYRKU !

Jest to kolejna Nasza Inwestycja w Szczyrku. Jesteśmy wyłącznym Biurem Sprzedaży tej Inwestycji. Skontaktuj się z Nami Tel.: 664 001 250


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.