MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-MS-17439
 • Powierzchnia: 71.64 m² 
 • Ilość pokoi: 3 
 • Okna: nowe pcv
 • Technologia budowlana: pustak
 • Garaż/ miejsce parkingowe: garaż
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Rodzaj: apartamentowiec
 • Cena 553 633,92 zł (7 728 zł / m²)
 • Kontakt 664-001-250
 • więcej szczegółów

APARTAMENTY W WYSOKIM STANDARDZIE, Z DUŻYMI NOWOCZESNYMI SZKLANYMI TARASAMI I OKNAMI, Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GÓRY, W OKOLICY NAJPOPULARNIEJSZYCH TRAS NARCIARSKICH.

CHCESZ ZAMIESZKAĆ LUB CZERPAĆ ZYSK Z WYNAJMU TURYSTYCZNEGO W POBLIŻU NAJWIĘKSZEGO W POLSCE KOMPLEKSU NARCIARSKIEGO „SZCZYRKOWSKIEGO OŚRODKA NARCIARSKIEGO ?

ZAPRASZAMY , TA OFERTA JEST DLA CIEBIE :)

Szczyrk doczekał się rewolucji w zakresie rozwoju infrastruktury narciarskiej. Inwestor słowacki Tatry Mountain Resorts rozpoczął inwestycje wartą ponad 260 mln zł., dzięki czemu stanie się najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Do dyspozycji narciarzy zostanie oddanych ponad 40 km tras zjazdowych. Szczyrk po wielu latach odrodzi się jako zimowa stolica narciarska, co pozwoli ściągnąć bardzo wielu turystów, a tym samym będzie OPŁACALNĄ INWESTYCJĄ TWOJEGO KAPITAŁU.

Kolejny nasz projekt Zespołu Apartamentów usytuowany przy ulicy Jodłowej w Szczyrku, znajduje się w sąsiedztwie wyciągów co zapewnia obłożenie z wynajmu turystów przez cały rok.

Kompleks o powierzchni 34 ar znajduje się na południowym zboczu z pięknym widokiem na góry w tym masyw Skrzycznego 1257 m npm oraz SZCZYRKOWSKI OŚRODEK NARCIARSKI.

Budynek został zaprojektowany w ciekawej koncepcji architektonicznej z zachowaniem górskiego charakteru budowli, przez co doskonale komponuje się z otaczającym go krajobrazem.

Inwestycję stanowi zespół 20 apartamentów o pow. ok 62m2-71 m2, w tym:

- budynek A - 16 Apartamentów, posiada 3 kondygnacje nadziemne: parter, I piętro wraz z antresolą oraz przyziemie z miejscami w garażu dwu-stanowiskowym (kondygnacja cokołowa).

- budynek B - 4 Apartamenty, posiada 2 kondygnacje nadziemne: parter oraz I piętro wraz z zewnętrznymi miejscami parkingowymi.

Przewidziano również w Inwestycji pomieszczenia gospodarcze przynależne do apartamentów (narciarnie), garaże o dużych pow. oraz miejsca postojowe na zewnątrz budynku za dodatkową opłatą, istnieje również możliwość zakupu drugiego miejsca parkingowego w cenie 10.000 zł (ilość miejsc ograniczona i decydować będzie kolejność rezerwacji).

Teren strzeżony i monitorowany. Budynek ogrodzony, teren oświetlony i zazieleniony, z placem zabaw. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej jako ekonomiczny, z zachowaniem najwyższych norm budowlanych. Wszystkie dojścia i dojazdy utwardzone z kostki betonowej lub płyt ażurowych (wjazd z ul. Jodłowej wyłożony kostką granitową).

Media w apartamentach rozliczane według zużycia indywidualnie.

PLANOWANE UKOŃCZENIE INWESTYCJI 30 LISTOPADA 2019r.

Usytuowanie budynku na zboczu południowym sprawia, że wszystkie Apartamenty są dobrze doświetlone w ciągu większości dnia, posiadają widok na góry, a sama lokalizacja na mapie Szczyrku sprawia, że do nowoczesnej infrastruktury narciarskiej jest bardzo blisko.

Obiekt jest zlokalizowany ok. 100m od OD STACJI NARCIARSKIEJ SZCZYRKOWSKIEGO OŚRODKA NARCIARSKIEGO W SZCZYRKU oraz Stacji Narciarskiej COS - Skrzyczne . Miejsce to zagwarantuje Ci doskonały odpoczynek i relaks. Urocze miejsce, blisko lasu, nieco na uboczu, zapewnia kameralny charakter obiektu. Dojazd do naszego kompleksu drogą całoroczną, utrzymywaną przez gminę.

KUP SWÓJ APARTAMENT I ZYSKAJ NA WYNAJMIE TURYSTYCZNYM APARTAMENTÓW LUB DOKONAJ ZAKUPU WYŁĄCZNIE DLA WŁASNYCH POTRZEB. Ta Inwestycja, charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości i zapewnia gwarantowany dochodów z wynajmu.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji podczas prezentacji.

Ta Inwestycja obsługiwana wyłącznie przez nasze Biuro. Skontaktuj się z Nami Tel.: 664 001 250


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.