MENU

homeportal.pl

Łódź / Polesie

 • Numer Oferty: DMU-MS-262-1
 • Powierzchnia: 52.18 m² 
 • Ilość pokoi: 3 
 • :
 • Balkon: jest
 • Rynek: pierwotny
 • Okna: pcv
 • Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
 • Cena 302 644 zł (5 800 zł / m²)
 • Kontakt 500 273 168
 • więcej szczegółów

Witamy!

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego-" Nowa Przędzalnia"- Etap III.

Lokalizacja : w części południowo-zachodniej Łodzi, między alejami Politechniki i Jana Pawła II.
W sąsiedztwie Parku Poniatowskiego, jednego z największych i najpiękniejszych parków łódzkich, pełnego różnorodnej roślinności z akwenem wodnym. Na jego terenach skorzystamy z kortów tenisowych i ścieżek rowerowych.

W XIX I XX wieku na tych terenach działała fabryka włókiennicza Leona Allarta i Rousseau, zajmująca się produkcją wełnianej przędzy czesankowej. Po dawnych zakładach na terenie inwestycji pozostanie odrestaurowana stylowa wieża ciśnień z czerwonej cegły, oraz budynki kotłowni i blacharni, które zostaną zaadaptowane na lokale handlowo- usługowe, które będą nadawały niezwykłego klimatu temu miejscu. Nowe budynki mieszkalne z charakterystyczną ceglana elewacją, będą swoją architektura nawiązywać do historii tej części miasta.

W III części tej inwestycji czekają na Państwa kawalerki, oraz 2 i 3 pokojowe mieszkania o powierzchni od 25m do prawie 60m( dla poszukujących większej przestrzeni możliwość łączenia mieszkań), wyposażone w instalacje smart home, która pozwoli Państwu na inteligentne rozwiązania w zarządzaniu, np: ogrzewaniem, co pozwoli dać wymierne korzyści w comiesięcznych rachunkach.

Rozprowadzona instalacja pod monitoring, video-domofony oraz rolety dają możliwości całkowitego bezpieczeństwa w naszym mieszkaniu.

Wisienką na torcie są zamontowane w każdym mieszkaniu filtry antysmogowe , dzięki czemu możemy cieszyć się czystym powietrzem, którego na co dzień brakuję w naszych wnętrzach. Na kondygnacji zerowej( parter) możliwość zagospodarowania ogródka, który pozwoli cieszyć się nam nasza ulubiona roślinnością, bądź stanie się miejscem wypoczynku.

Dostępność miejsc parkingowych postojowych naziemnych i podziemnych.

INFRASTRUKTURA

Bliskość infrastruktury handlowo- usługowej ( Auchan, Galeria Sukcesja, Castorama, Kauflnd, kino, kompleks sportowo -zatoka sportu z basenem), oraz infrastruktury komunikacyjnej, około 500 metrów od inwestycji ( od strony Aleja Politechniki- tramwaje, od strony Jana Pawła II- autobusy) sprawia, że "Nowa Przędzalnia" to miejsce w, którym życie stanie się wygodne, a inteligentne mieszkanie na miarę XXI wieku da Państwu pełen komfort.

Poszukujesz swojego miejsca na ziemi?
A może planujesz inwestycję w nieruchomości?
Skontaktuj się z nami, dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb. W Twoim imieniu przeprowadzimy negocjacje, załatwimy wszelkie formalności, a Tobie pozostanie tylko cieszyć się z własnego M.

Dzięki współpracy z nami zyskujesz :
- zniżkę u dewelopera
- promocyjną cenę u architekta wnętrz
- oszczędność czasu :) ( spotykasz się z nami i od razu masz dostęp do wszystkich ważnych inwestycji prowadzonych obecnie w Łodzi ) !!

OCZYWIŚCIE PRZEDSTAWIONE MIESZKANIE JEST TYLKO PRZYKŁADOWE !!

Z uwagi na możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń, lokalizację, mieszkania te również dedykujemy inwestorom!!!

NIE CZEKAJ!!! W CZERWCU PROMOCYJNA OFERTA I JESZCZE MOŻLIWOŚĆ WYBORU ODPOWIEDNIEGO METRAŻU !!!


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY

AGENT PROWADZĄCY- MAŁGORZATA - 728-881-244, LICENCJA NR. 22516

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo