MENU

homeportal.pl

Włocławek

  • Numer Oferty: DRD-LS-5893-20
  • Powierzchnia: 1453.0 m² 
  • Rodzaj: biurowiec
  • Rynek: wtórny
  • Cena 700 000 zł (481,76 zł / m²)
  • Kontakt 502-599-161

Na sprzedaż budynek 1453 m2 Włocławek Zazamcze

Nieruchomość położona w dzielnicy Zazamcze w zachodniej części miasta. W sąsiedztwie nieruchomość znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i jednorodzinna oraz pawilony handlowo-usługowe.

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2156 m2 oraz prawo własności do BUDYNKU BIUROWO-TECHNICZNEGO o powierzchni użytkowej 1453,40 m2 posadowionego na tym gruncie.

BUDYNEK BIUROWO-TECHNICZNYCH - obiekt z lat 80/90-tych, murowany, w konstrukcji mieszanej, trzykondygnacyjny (w tym piwnica). Dach- dwuspadowy o konstrukcji żelbetowy pokryty papą.

MEDIA: instalacja energetyczna, instalacja wodociągowa, kanalizacja, centralne ogrzewanie, sieć gazowa.

INFRASTRUKTURA TECHNICZNA
W przypadku sprzedaży nieruchomości zastrzegamy sobie prawo ustanowienia ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do pozostającej w obrębie nieruchomości infrastruktury technicznej, dotyczy:
1) powierzchni 393,97 m2 w budynku biurowo-technicznym na zasadzie użytkowania
2) gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO
Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, przedmiotowa nieruchomość usytuowana jest na terenie o funkcji zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Włocławek położony jest na południowym wschodzie województwa kujawsko - pomorskiego, ok. 55 km od Torunia, przy drodze krajowej nr 1. Miasto jest ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym w skali całego kraju ze względu na obecność firm produkcyjnych z branż: chemicznej, energetycznej, spożywczej, precyzyjnej, metalowej i materiałów budowlanych.Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo