MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-DS-17506
 • Powierzchnia: 680.0 m² 
 • Ilość pokoi: 10 
 • Kształt działki: płaska
 • Okna: nowe drewniane
 • Ogrodzenie: betonowe
 • Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna
 • Powierzchnia działki: 1600.0
 • Cena 3 850 000 zł (5 661,76 zł / m²)
 • Kontakt 694 470 135
 • więcej szczegółów

Luksusowa rezydencja z basenem , wzniesiona na południowym stoku Klimczoka na wysokości ok.550 m n.p.m., z pięknymi widokami na panoramę gór, w tym Skrzyczne.

Przeznaczenie nieruchomości może zostać wykorzystane pod najem apartamentów, ze względu na projekt budynku i bliskość wyciągów - Skrzyczne.

Działka o powierzchni 1190 m2 z udziałem w drodze dojazdowej, ogrodzona. Obecnie teren jest w trakcie powiększania do łącznej powierzchni 1600m2.

Nieruchomość tworzą dwa budynki, połączone korytarzem podziemnym o łącznej powierzchni użytkowej 680 m2 tj. budynek czterokondygnacyjny oraz dwukondygnacyjny ( 112 m2).
W budynku głównym znajduje się salon, siłownia, przebieralnia, prysznic, sauna, wc, kotłownia i pralnia. Główne wejście prowadzi na parter. Doświetlony salon z kominkiem, obok barek, aneks kuchenny oraz spiżarka. Z salonu wyjście na taras, z kamiennymi kolumnami. Sypialnia z wyjściem na taras. Na prawo przejście do sanitariatów i dalej do ogrodu zimowego, który pomieści duży stół dla gości. Stamtąd także wyjście na taras od strony kaskadowej fontanny. Z korytarza przestrzenne schody prowadzą na piętro, na którym część wypoczynkowa - przedpokój z kamiennym balkonem i cztery pokoje, w tym jeden z loggią, aneksem i łazienką oraz osobna łazienka. Poddasze mieści apartament z trzema pokojami, aneksem i łazienką. Wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów.
W budynku gospodarczym znajdują się pomieszczenia rekreacyjne i funkcjonalne, otwarta wiata, garaż.

Na terenie kompleksu znajduje się:
- basen kąpielowy letni z możliwością podgrzewania wody
- stawik z pstrągami wykładany naturalnym kamieniem, zasilany wodą z pobliskich źródeł przez samociśnienie,
- ogromna, kaskadowa fontanna wykonana z naturalnego kamienia z ręcznie rzeźbioną ornamentyką, całkowicie podświetlona, sterowana pilotem,
- letni bar wykonany z naturalnego kamienia z miejscem na podwieszany grill,
- kominek letni/grill, będący jednocześnie paleniskiem wędzarni,
- siłownia, sauna, piwniczka/winiarnia, bilard,
- kort tenisowy, ogród zimowy, garaż,
- rzeźby z podświetlanymi detalami zdobiące cały ogród, trzy stoły rzeźbione w piaskowcu - podświetlane z ławami.

Budynki wykonane są w technologii tradycyjnej z pustaka ceramicznego, ocieplone i otynkowane, kryte dachówką ,,BRAS”. Stropy żelbetowe, wykonany drenaż. Wykończone kamieniem naturalnym - żółtym piaskowcem /użyto 500 ton kamienia/. Okna drewniane zabezpieczone roletami zewnętrznymi. Ogrzewanie kotłem gazowym oraz węglowym na eko-groszek (podłogowe + grzejniki). W budynku zamontowano także odkurzacz centralny i zbiornik na wodę /bufor 500 litrów/. Dodatkowo przygotowana jest instalacja pod Solary. Do obiektu doprowadzona jest woda górska z ujęcia własnego z trzech źródeł w systemie samociśnieniowym.

Media; prąd, gaz, szambo, woda górska z ujęcia własnego.
Kanalizacja gminna na etapie projektów.

Rezydencja położona jest na bardzo stromym stoku góry, dlatego teren pod zabudowę został zniwelowany w układzie tarasowym. Celem zapobieżenia osuwania się gruntu łącznie zostało wybudowane 200 mb muru oporowego o średniej wysokości 3 m, który w części nadziemnej obłożony jest cegłą klinkierową.

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadujących z w/w posesją.
Do posesji prowadzi wygodny asfaltowy dojazd.

Rezydencja wybudowana w wysokim standardzie w 2010 roku.

W sąsiedztwie kompleks leśny, a w pobliżu wyciągi, skocznie narciarskie, jaskinie, liczne szlaki turystyczne, crossowy tor rowerowy i trasy narciarstwa biegowego oraz cała infrastruktura niezbędna do rozkoszowania się białym szaleństwem tj. szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, gastronomia. Do centrum ok. 2km, do wyciągów Skrzyczne 200m.

Szczyrk doczekał się rewolucji w zakresie rozwoju infrastruktury narciarskiej. Inwestor słowacki Tatry Mountain Resorts rozpoczął inwestycje wartą ponad 140 mln zł., dzięki czemu stanie się najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Do dyspozycji narciarzy zostanie oddanych ponad 40 km tras zjazdowych. Szczyrk po wielu latach odrodzi się jako zimowa stolica narciarska, co pozwoli ściągnąć bardzo wielu turystów, a tym samym będzie OPŁACALNĄ INWESTYCJĄ TWOJEGO KAPITAŁU !

Jeśli ta oferta spełnia Twoje oczekiwania zadzwoń, chętnie Ją zaprezentuje ;)

Szukasz działki/ nieruchomości pod Inwestycje w Szczyrku? Świetnie trafiłeś :)

Tel.: 664-001-250


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.