MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-DS-17584
 • Powierzchnia: 195.0 m² 
 • Ilość pokoi: 6 
 • Kształt działki: płaska
 • Okna: nowe pcv
 • Ogrodzenie: mieszane
 • Pokrycie dachowe: gont bitumiczny
 • Powierzchnia działki: 369.0
 • Cena 890 000 zł (4 564,1 zł / m²)
 • Kontakt 664-001-250
 • więcej szczegółów

Jeżeli Twoim marzeniem jest dom w górach lub poszukujesz nieruchomości pod inwestycję?

Ta oferta skierowana jest dla Ciebie.

Potencjał zagospodarowania domu jest rozwojowy inwestycyjnie. Wykorzystanie nieruchomości idealne pod wynajem krótkoterminowy. Można w nim uzyskać trzy oddzielne apartamenty. Obecnie posiada oddzielny dwupokojowy apartament na poziomie pierwszym. Kolejne dwa piętra również mogą zostać zaadoptowane na oddzielne apartamenty lub część kameralną dla właścicieli.

Dom jest wzniesiony na południowym stoku Klimczoka na wysokości ok.500m n.p.m., z pięknymi widokami na panoramę gór, w tym Skrzyczne. Zlokalizowany pomiędzy wyciągiem Skrzyczne a Centrum miasta. Miejsce idealne.

Powierzchnia użytkowa domu 136m2/ całkowita 195m2 , położony jest w malowniczej okolicy skąd rozciągają się niepowtarzalne widoki, także z tarasu, balkonów, salonu i pokoi. Działka o powierzchni 369 m2 jest w pełni zagospodarowana, nasadzenia, krzewy i rośliny ozdobne, garaż i utwardzony kostką brukową podjazd i parking. Cały teren jest ogrodzony, co daje dodatkowy spokój i bezpieczeństwo. Tutaj odpoczniesz, nacieszysz się spokojem i obcowaniem z naturą lub spędzisz aktywnie czas na nartach lub rowerze.

Stan techniczny: Dom w pełni wykończony, dobry stan techniczny i standard funkcjonalno- użytkowy, podłogi w płytkach oraz panele podłogowe, schody drewniane, ściany pokryte gładzią gipsową, a na poddaszu także podbitką drewnianą, dom ocieplony, okna nowe PCV, dach wymieniony rok temu - gont.

Przeznaczenie nieruchomości zgodne z MPZP- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Układ pomieszczeń:

Poziom I: apartament dwupokojowy z oddzielnym wyjściem na zewnątrz, jadalnia z kuchnią, łazienka z wc, narciarnia - pow. ok. 40 m2

Poziom II: wiatrołap, salon z kominkiem, jadalnia z kuchnią wyjście na taras ok.15 m2, sypialnia, łazienka z wanną, oddzielne wc - pow. ok. 68 m2

Poziom III: dwa pokoje przechodnie z każdego wejście do łazienki z wc i wanną, strych, dwa balkony - pow. użytkowa ok. 28 m2

Garaż: jednostanowiskowy - pow. ok. 24 m2Dostępne media:
Prąd, woda (sieć miejska), gaz

Teren ogrodzony, dojazd drogą asfaltową - część ażurową, dostęp do komunikacji i infrastruktury miejskiej, szybkie połączenie z S1.

Szczyrk doczekał się rewolucji w zakresie rozwoju infrastruktury narciarskiej. Inwestor słowacki Tatry Mountain Resorts rozpoczął inwestycje wartą ponad 260 mln zł., dzięki czemu stanie się najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Do dyspozycji narciarzy zostanie oddanych ponad 40 km tras zjazdowych. Szczyrk po wielu latach odrodzi się jako zimowa stolica narciarska, co pozwoli ściągnąć bardzo wielu turystów, a tym samym będzie OPŁACALNĄ INWESTYCJĄ TWOJEGO KAPITAŁU !

Jeśli ta oferta spełnia Twoje oczekiwania zadzwoń, chętnie Ją zaprezentuje ;)Szukasz działki/ nieruchomości pod Inwestycje w Szczyrku?
Świetnie trafiłeś bo działam mocno lokalnie :) tel. 664001250
Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.