MENU

homeportal.pl

Szczyrk

 • Numer Oferty: HAB-DS-17269
 • Powierzchnia: 130.0 m² 
 • Ilość pokoi: 3 
 • Kształt działki: pochyła
 • Okna: nowe drewniane
 • Ogrodzenie: mieszane
 • Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna
 • Powierzchnia działki: 2195.0
 • Cena 1 300 000 zł (10 000 zł / m²)
 • Kontakt 664-001-250
 • więcej szczegółów

Dom rozwojowy inwestycyjnie z działką budowlaną o pow. 2195 m2 w MPZP jako: A14.10 MN - zabudowa szeregowa, możliwość budowy apartamentów.Atrakcyjna nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stoków narciarskich Skrzyczne / hala Jaworzyna. Odległość do Centrum miasta ok 200m.

Jeżeli Twoim marzeniem jest dom w górach z nieruchomością pod inwestycję?

Ta oferta skierowana jest dla Ciebie.

Wykorzystanie nieruchomości idealne pod wynajem krótkoterminowy. Domek całoroczny z bala, w stylu góralskim.Dom jest wzniesiony na stoku w pobliżu tras narciarskich z pięknymi widokami na panoramę gór. Zlokalizowany pomiędzy wyciągiem Skrzyczne a Centrum miasta. Miejsce idealne turystycznie.


Powierzchnia użytkowa domu ok. 120m2/ całkowita 130m2 , położony jest w malowniczej okolicy skąd rozciągają się niepowtarzalne widoki, także z tarasu, balkonów, salonu i pokoi. Działka o powierzchni 2195 m2 jest częściowo zagospodarowana, nasadzenia, krzewy i rośliny ozdobne, podjazd i parking utwardzony kostką brukową. Teren częściowo ogrodzony, co daje dodatkowy spokój i bezpieczeństwo.Tutaj odpoczniesz, nacieszysz się spokojem i obcowaniem z naturą lub spędzisz aktywnie czas na nartach lub rowerze.

Stan techniczny: Dom w pełni wykończony, bardzo dobry stan techniczny i standard funkcjonalno- użytkowy, podłogi w płytkach oraz panele podłogowe, schody drewniane, ściany z bala, piętro także z bala, dom ocieplony, okna nowe drewniane, dach - gont.

Układ pomieszczeń:

Poziom I: piwnica z narciarnią

Poziom II: wiatrołap, salon z kominkiem, jadalnia z kuchnią i wyjściem na taras, garderoba, łazienka

Poziom III: trzy pokoje z balkonami, łazienka z wc i wanną

Dostępne media:
Prąd, woda (sieć miejska), gaz, kanalizacja

Teren częściowo ogrodzony, dojazd drogą asfaltową - część ażurową, dostęp do komunikacji i infrastruktury miejskiej, szybkie połączenie z S1.

Szczyrk doczekał się rewolucji w zakresie rozwoju infrastruktury narciarskiej. Inwestor słowacki Tatry Mountain Resorts rozpoczął inwestycje wartą ponad 260 mln zł., dzięki czemu stanie się najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce. Do dyspozycji narciarzy zostanie oddanych ponad 40 km tras zjazdowych. Szczyrk po wielu latach odrodzi się jako zimowa stolica narciarska, co pozwoli ściągnąć bardzo wielu turystów, a tym samym będzie OPŁACALNĄ INWESTYCJĄ TWOJEGO KAPITAŁU !

Jeśli ta oferta spełnia Twoje oczekiwania zadzwoń, chętnie Ją zaprezentuje ;)Szukasz działki/ nieruchomości pod Inwestycje w Szczyrku?
Świetnie trafiłeś bo działam mocno lokalnie :) tel. 664001250


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Zapraszamy do zapoznania się z najtańszą bazą nieruchomości na stronie www.HomeActive.pl - Licencja Biura Home Active Nieruchomości nr 13763.