MENU

homeportal.pl

Goczałkowice-Zdrój

 • Numer Oferty: KNF-DS-1867
 • Powierzchnia: 144.0 m² 
 • Ilość pokoi: 6 
 • Kształt działki: płaska
 • Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna
 • Stan budynku: stan surowy otwarty
 • Powierzchnia działki: 897.0
 • Rynek: wtórny
 • Cena 430 000 zł (2 986,11 zł / m²)
 • Kontakt 888 414 444
 • więcej szczegółów

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 120 m2, mieszczącego się w niezwykle urokliwej miejscowości Uzdrowiskowej Goczałkowice-Zdrój, znajdującej się w powiecie pszczyńskim w województwie śląskim.

Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 897 m2, oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowo jednorodzinnej, posiadającej bezpośredni dostęp do drogi gminnej asfaltowej. Wszystkie media tj. prąd, woda, gaz, kanalizacja znajdują się w drodze, bezpośrednio przy działce.

Budynek wzniesiony technologią tradycyjną na przełomie roku 2020-2021, fundamenty zostały wykonane z bloczków betonowych, ściany zewnętrzne murowane z pustaka ceramicznego porotherm, dachówka ceramiczna firmy Creaton.

Dom został wybudowany według lustrzanego odbicia projektu Dom w malinówkach 8 (G), bardzo funkcjonalnego projektu domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nowoczesny charakter projektu podkreśla oryginalne zaaranżowana strefa tarasowa przesłonięta pergolą. Dom w stanie surowym otwartym - daje możliwość wykończenia według własnego gustu i potrzeb.

Rozmieszczenie pomieszczeń wg projektu:

Parter- Wejście do domu prowadzi przez doświetlony wiatrołap, mieszczący pojemną szafę, siedzisko oraz wieszaki na okrycia wierzchnie, zapewniający wygodną komunikację pomiędzy częścią mieszkalną domu a zapleczem gospodarczym. Naturalnie doświetlony salon z wyjściem na taras, połączony z jadalnią mieszczącą się przy dużym oknie oraz ustawna i funkcjonalna kuchnia z zaprojektowaną tuż obok spiżarnią, w której można wygodnie przechowywać zapasy spożywcze i przetwory. Oddzielna łazienka i dodatkowy pokój na parterze z bezpośrednim dostępem do tarasu, świetnie sprawdzi się jako gabinet lub sypialnia dla gości. Za garażem o powierzchni 18 m2 mieści się kotłownia.

Poddasze - przewidziane do aranżacji na strefę nocną z czterema ustawnymi i jasnymi pokojami, jak sypialnia rodziców z garderobą. Ponadto na poddaszu znajduje się komfortowa łazienka oraz pralnia z miejscem do suszenia i prasowania.

Ogromnym atutem prezentowanej nieruchomości jest jej lokalizacja - pośród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i pól uprawnych, jednocześnie z bardzo szybkim dojazdem do DK1 (500 m).
Miejscowość Goczałkowice-Zdrój słynie przede wszystkim z dostępu do Jeziora Goczałkowickiego, będącego głównym źródłem wody pitnej dla Górnego Śląska oraz z statusu miejscowości -Uzdrowiska z Sanatorium z pełną infrastrukturą leczniczą i rozrywkową - z dużym wyborem klimatycznych restauracji i kawiarni. Do miejscowych atrakcji należy także zaliczyć pokazowe ogrody Kopias, Centrum Edukacji Technicznej, a także urokliwe trasy rowerowe.

Swobodny dostęp do niezbędnych placówek udogodnień:
- Szkoła Podstawowa, basen i Gminny Ośrodek Sportu i rekreacji - 1 km
- Szpital, Sanatorium i Park Zdrojowy - 1,5 km
- Apteka 1 km
- Przychodnia lekarska 1,3 km
- Jezioro Goczałkowickie 3 km
- Sklep spożywczy 600 m

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu, w celu przybliżenia szczegółów oferty oraz prezentacji działki w całej okazałości.
Agent prowadzący:

Natalia Kozarowska
tel.: 577 575 761
e-mail: natalia@4katy.org

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
Nieruchomości których szukasz - www.4katy.org