MENU

homeportal.pl

Bielsko-Biała / Komorowice Krakowskie

  • Numer Oferty: MTM-DS-1424
  • Powierzchnia: 178.6 m² 
  • Ilość pokoi: 4 
  • Powierzchnia działki: 500.0
  • Rynek: wtórny
  • Cena 499 000 zł (2 793,95 zł / m²)
  • Kontakt 530-060-996, 790-633-600

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności i bezpiecznie przeprowadzamy przez proces zakupu. Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Koszta Pośrednictwa pokrywane są w całości przez Sprzedającego.
Brak prowizji od Kupującego!

Nieruchomość zlokalizowana jest na pograniczu Bielska-Białej/Bestwiny - 1 km od sklepu Euro przy ul. Bestwińskiej.

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej (połączenie z sąsiadem tylko ścianą garażową) o powierzchni całkowitej 178,60 m2, użytkowej 112 m2, znajdujący się na działce 500 m2. Dom energooszczędny, posiada certyfikat.

Na powierzchnie mieszkalną nieruchomości składają się:
- Parter : słoneczny salon z możliwością podłączenia kominka oraz wyjściem na ogród gdzie można miło spędzać letnie wieczory, zapewniając sobie spokój i pełen relaks. Ogród do zagospodarowania według własnej aranżacji. Jadalnia umiejscowiona w sercu domu pozwala na rodzinne posiłki oraz bezpośredni dostęp do zabudowanej kuchni wyposażonej w sprzęt AGD. Z kuchni mamy bezpośredni dostęp do pomieszczenia gospodarczego/spiżarni. Kolejnym pomieszczeniem parteru jest toaleta. Schody drewniane, dwubiegunowe.

- Pietro : 3 pokoje, przestronna łazienka z prysznicem. Dodatkowo właz na strych. Strych dodatkowo ocieplony wełną mineralną 35 cm. Garaż jednostanowiskowy o metrażu 19,5 m2.

Budynek ogrzewany gazowo, piecem 2funkcyjnym. Dolny hall, łazienka, kuchnia oraz górna łazienka posiada ogrzewanie podłogowe.

Duża ilośc okien zapewnia doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń, których zagospodarowanie i układ tworzą dużą przestrzeń.

Budynek z 2018 roku , wybudowany metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem 15 cm, dachówka ceramiczna Braas. Wykonano kosztowną izolację ścian pionowych fundamentu materiałem izolacyjnym Wandex oraz docieplono styrodurem. Nieruchomość posiada przydomową bezobsługową ekologiczną oczyszcalnię ścieków. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, brama garażowa.

Oferta dla rodzin, którym jednocześnie zależy na bliskości miasta oraz terenów zielonych. Jest to doskonałe miejsce na spacery, nordic walking i wycieczki rowerowe. Miejsce to pozwala uwolnić się od zgiełku i pośpiechu jaki towarzyszy nam w codziennym życiu.

Zapraszamy do kontaktu, oglądania i zakupu. Być może to dom Twoich marzeń!

DYSPONUJEMY WYKWALIFIKOWANYM ZESPOŁEM DORADCÓW FINANSOWYCH KTÓRZY POMOGĄ W UZYSKANIU KREDYTU NA TĄ NIERUCHOMOŚĆ!

„ Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.”


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my