MENU

homeportal.pl

Ozimek / Dylaki

 • Numer Oferty: ZUR-DS-3619
 • Powierzchnia: 160.0 m² 
 • Ilość pokoi: 7 
 • Kształt działki: płaska
 • Ogrodzenie: drewniane
 • Elewacja budynku: brak
 • Kanalizacja: miejska
 • Balkon: jest
 • Cena 315 000 zł (1 968,75 zł / m²)
 • Kontakt 695 200 446
 • więcej szczegółów

Szanowni klienci,

Do zaoferowania posiadamy dom w Dylakach w województwie opolskim, w powiecie opolskim, w gminie Ozimek. Walorem wsi zdecydowanie jest jej położenie, bliska odległość do Ozimka, która liczy 9 km, do Opola 25 km, natomiast do Kluczborka 30 Km. W miejscowości znajduje się 13 dróg, w tym jedna wojewódzka (463, Ozimska). W Dylakach znajdują się dwa przystanki autobusowe przy których znajdują się autobusy Opolskiego PKS-u SA i PKS-u w Kluczborku Sp. Z O.O., kursujące na trasach, Opole- Zębowice i Kluczbork- Dylaki.
Dla osób wymagających, znaczenie może mieć fakt iż, jest to cicha i spokojna okolica, charakteryzująca się małym natężeniem ruchu drogowego, a zarazem bliskiej odległości od sklepów i punków edukacyjnych.
Dom położony w okolicy lasów i przyrody. W niesamowitych walorach przyrodniczych.

Dom- Dom dwukondygnacyjny, cały podpiwniczony, do wnętrza nieruchomości prowadzą dwa osobne wejścia. Piwnica przygotowana do zaadoptowania na część mieszkalną, wymaga prac wykończeniowych. W piwnicy znajduje się piec CO na Ekogroszek, wymieniony około 6 lat temu, natomiast jest w stanie jak Nowy, używany sporadycznie. Parter domu składa się z dwóch pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz komórki. Ta cześć domu przeszła generalny remont. Na podłogach znajdują się kafelki natomiast na ścianach gładź. Zrobiono nowe ogrzewanie podłogowe na całości piętra prócz łazienki, gdzie za ogrzewanie odpowiada grzejnik ścienny. Wykończenie oraz aranżacja pomieszczeń może pochwalić się wysokim standardem.
Piętro domu obecnie jest w stanie surowym. Poprowadzono do pietra nieruchomości prąd, wodę oraz ogrzewanie. Na suficie położono re gipsy. Rozkład pomieszczeń oraz ich ilość zależny od przyszłego właściciela.
Wymieniono również blacho dachówkę oraz rynny.

Działka- ma powierzchnię ok 1600 m2, w całości ogrodzona. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona- 65 MN (przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z nieuciążliwymi usługami jako funkcja uzupełniająca).


Cena do negocjacji!
Zapraszam do prezentacji!!

Współpracujemy z Opolskim Centrum Kredytowo-Leasingowym zapewniając fachową obsługę doradcy finansowego, który znajdzie dla naszych Klientów najkorzystniejszy kredyt hipoteczny i załatwi nieodpłatnie wszystkie formalności związane z uzyskaniem kredytu .

Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości i nie stanowią oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego, mają one charakter wyłącznie informacyjny.
Aktualny stan prawny i faktyczny może podlegać aktualizacji.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my